Kat&Combo v semifinále Porty 2024

Do Hradce Králové jsme jeli se záměrem navázat kontakty, setkat se s muzikanty, které jsme už dlouho a nebo zatím ještě vůbec nikdy neviděli, poslechnout si spoustu zajímavých a krásných písniček a vynikajících hudebníků … a s přáním získat pozvání na další festivaly, koncerty a jiné pohodové akce. A moc se to povedlo – byl to příjemný a podnětný den plný všeho výše uvedeného, navíc s naprosto nečekaným bonusem.

Nejsem si jistá, zda se na nás nebude vzpomínat jako na duo, které rozplakalo Víťu Troníčka, rozechvělo Honzu Nedvěda mladšího a dojalo Petra Havrdu. Ivanu Kurtevovi způsobilo naše vystoupení husí kůži a Jaroslav Moravec má ze všech nástrojů nejraději violoncello, kytaru a hoboj. Ten jsme s sebou zrovna neměli, ale i tak jsme si vysloužili zejména příznivé hodnocení a postup do semifinále Porty.

Zlatovlasá moderátorka Vendy Vytisková i zvukař Ladislav Novotný odvedli rovněž skvělou práci. Tihle všichni i další organizátoři si zaslouží obrovské díky za to, co pro muziku a muzikanty dělají. Jejich zásluhou Porta žije a to je moc dobře.

DĚKUJEME !!!! … a protože jsme si mimo jiné vyhráli a vyzpívali pozvání předskočit Honzovi Nedvědovi s Příbuznými a Víťovi Troníčkovi s Marien, brzo doplníme data a místa koncertů.